ensesi kalın

Kullanım örnekleri

ensesi kalın
rich
icon arrow

rich

Phonetic: "/ɹɪt͡ʃ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To enrich.


Definition: To become rich.

icon arrow

rich

Phonetic: "/ɹɪt͡ʃ/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Wealthy: having a lot of money and possessions.


Definition: Having an intense fatty or sugary flavour.

Example: a rich dish; rich cream or soup; rich pastry


Definition: Plentiful, abounding, abundant, fulfilling.

Example: a rich treasury; a rich entertainment; a rich crop


Definition: Yielding large returns; productive or fertile; fruitful.

Example: rich soil or land; a rich mine


Definition: Composed of valuable or costly materials or ingredients; procured at great outlay; highly valued; precious; sumptuous; costly.

Example: a rich endowment; a rich dress; rich silk or fur; rich presents


Definition: Not faint or delicate; vivid.

Example: a rich red colour


Definition: Very amusing.

Example: The scene was a rich one.


Definition: Ridiculous, absurd, outrageous, preposterous.


Definition: Elaborate, having complex formatting, multimedia, or depth of interaction.


Definition: Of a fuel-air mixture, having less air than is necessary to burn all of the fuel; less air- or oxygen- rich than necessary for a stoichiometric reaction.


Definition: Trading at a price level which is high relative to historical trends, a similar asset, or (for derivatives) a theoretical value.

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.