istiflemek

Kullanım örnekleri

istiflemek
pack
icon arrow

pack

Phonetic: "/pæk/"

Part Of Speech: noun


Definition: A bundle made up and prepared to be carried; especially, a bundle to be carried on the back, but also a load for an animal, a bale.

Example: The horses carried the packs across the plain.


Definition: A number or quantity equal to the contents of a pack


Definition: A multitude.

Example: a pack of complaints


Definition: A number or quantity of connected or similar things; a collective.


Definition: A full set of playing cards

Example: We were going to play cards, but nobody brought a pack.


Definition: The assortment of playing cards used in a particular game.

Example: cut the pack


Definition: A group of hounds or dogs, hunting or kept together.


Definition: A wolfpack: a number of wolves, hunting together.


Definition: A group of people associated or leagued in a bad design or practice; a gang.

Example: a pack of thieves


Definition: A group of Cub Scouts.


Definition: A shook of cask staves.


Definition: A bundle of sheet iron plates for rolling simultaneously.


Definition: A large area of floating pieces of ice driven together more or less closely.

Example: The ship had to sail round the pack of ice.


Definition: An envelope, or wrapping, of sheets used in hydropathic practice, called dry pack, wet pack, cold pack, etc., according to the method of treatment.


Definition: : A loose, lewd, or worthless person.


Definition: A tight group of object balls in cue sports. Usually the reds in snooker.


Definition: The forwards in a rugby team (eight in Rugby Union, six in Rugby League) who with the opposing pack constitute the scrum.

Example: The captain had to take a man out of the pack to replace the injured fullback.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!