stil

Kullanım örnekleri

stil
style
icon arrow

style

Phonetic: "/staɪl/"

Part Of Speech: noun


Definition: Senses relating to a thin, pointed object.


Definition: (by extension from sense 1.1) A particular manner of expression in writing or speech, especially one regarded as good.


Definition: A particular manner of creating, doing, or presenting something, especially a work of architecture or art.

icon arrow

style

Phonetic: "/staɪl/"

Part Of Speech: verb


Definition: To design, fashion, make, or arrange in a certain way or form (style)


Definition: To call or give a name or title to.


Definition: To create for, or give to, someone a style, fashion, or image, particularly one which is regarded as attractive, tasteful, or trendy.


Definition: To act in a way which seeks to show that one possesses style.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.